Stowarzyszenie Twórców i Artystów CEPRY • Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wiśnowej 320 • oficjalna strona www.cepry.com  

AKTUALNOŚCI

Powarsztatowa wystawa prac dzieci które wykonały podczas wakacji pod kierunkiem twórców i artystów ze stowarzyszenia "CEPRY"
" Doceńmy to co nasze - Wiśniowskie tradycje rękodzielnicze". Sfinansowane ze środków Programu "Działaj Lokalnie , Polsko -Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozweoju Filantropii w Polsce , Ośrodka Działaj Lokalnie w Myślenicach - Fundacji Sztuki , Przygody i Przyjemności ARTS oraz Gminy Wiśniowa

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage


W dniu 3.IX. 2017 roku odbyła się wystawa podsumowująca warsztaty regionalne prowadzone przez członków Stowarzyszenia Twórców i Artystów "CEPRY" w Domu Kultury w Wiśniowej. Prace zostały wykonane na zajęciach podczas wakacji w ramach projektu "Doceńmy to co nasze - Wiśniowskie tradycje rękodzielnicze"
Zajęcia zostały sfinansowane ze środków programu "Działaj Lokalnie", Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce, Ośrodka Działaj Lokalnie w Myślenicach- Fundacji Sztuki , Przygody i Przyjemności ARTS oraz Gminę wiśniowa.
W zajęciach wzięło ogółem udział około 60 osób, instruktorzy są pod ogromnym wrażeniem talentu i umiejętności uczestników warsztatów, których prace wykonane są niemal profesjonalnie.
Warsztaty były prowadzone z takich dziedzin jak:
- Malarstwo sztalugowe,
- Rzeźba,
- Haft płaski,
- Zajęcia z gliną,
- Kom
pozycje z suszu,

imageimageimageimageimageimageimage

Podsumowanie wystawy w ramach projektu "Doceńmy to co nasze- Wiśniowskie tradycje rękodzielnicze" Sfinansowane ze środków Programu "Działaj Lokalnie , Polsko -Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce , Ośrodka Działaj Lokalnie w Myślenicach - Fundacji Sztuki , Przygody i Przyjemności ARTS oraz Gminy Wiśniowa

imageimageimageimageimageimageimage


ZAPROSZENIE NA WYSTAWĘ
Przyjdź i obejrzyj prace w niedzielę 3 . IX. 2017 .o godz.14. w Domu Kultury w Wisniowej Stowarzyszenie Twórców i Artystów "Cepry " zaprasza na Wystawę prac wykonanych w wakacje na warsztatach w Domu Kultury w Wiśniowej w ramach projektu "Doceńmy to co nasze- Wiśniowskie tradycje rękodzielnicze". Sfinansowane ze środków Programu "Działaj Lokalnie , Polsko -Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce , Ośrodka Działaj Lokalnie w Myślenicach - Fundacji Sztuki , Przygody i Przyjemności ARTS oraz Gminy Wiśniowa.

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage 

 

  •  
Powiedz mi, to zapomnę. Naucz mnie, to może zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę. - Benjamin Franklin.